Vi som jobbar här

Vi som jobbar här 

 

På Svenska Kyl & Värmepumpföreningens kontor i Alviks strand arbetar följande medarbetare outröttligt för att säkerställa att kyl och värmepumpbranschen förblir en attraktiv och synlig bransch med aktiva, affärsinriktade och lönsamma företag.

Ledning & Marknad


Anders Mårtensson

VD
08-512 549 63
anders.martensson@skvp.se


Frida Brändström (föräldraledig)

Marknadsansvarig
08-512 549 54
frida.brandstrom@skvp.se

Elisabeth de Brito 

Marknad
08-512 549 53
elisabeth.debrito@skvp.se

 

Teknik


Johan Landé 

Teknisk Expert
08-512 549 77
johan.lande@skvp.se


Peter Gehlin 

Teknisk Expert
08-512 549 79
peter.gehlin@skvp.se


Viktor Ölén

Teknisk Expert
08-512 549 62
viktor.olen@skvp.se

 


Jan-Erik Nowacki

Teknisk Expert
08-512 549 57
jan-erik.nowacki@skvp.se


Mattias Järvinen

Branschutvecklare & Teknisk Expert
08-512 549 61 
mattias.jarvinen@skvp.se


Gustav Hammarberg Lindström (Sjukskriven)

Teknisk Expert
08-512 549 65
gustav.hammarberg@skvp.se

 

Administration


Lina Sandell (föräldraledig)

Administration & Annonsansvarig på Kyla & Värme
08-512 549 51
lina.sandell@skvp.se

Lotta Arvold 

Administration & Annonser på Kyla & Värme
08-512 549 76
lotta.arvold@skvp.se

 

Tidningen KYLA & VÄRME


Johan Tegnelius

Redaktör
08-512 549 60
johan.tegnelius@skvp.se


Maria Sveed 

Annonssäljare
08-512 549 78
maria.sveed@skvp.se