Se till att synas på KV-företagens Entreprenörstorg - Nordbygg 2014

2013-11-19

Den 1-4 april 2014 äger Nordbygg rum. Precis som förra gången det begav sig kommer Kyl & Värmepumpföretagen att genomföra en hel del aktiviteter i och kring vår monter. Bland annat kommer vårt uppskattade Entreprenörstorg att anordnas. Där ger vi utrymme i montern för våra medlemmar. En möjlighet för stora och små medlemsföretag att delta i mässan till en låg kostnad och en låg resursinsats. 

Detta ingår:
• Ett bord där logotype och företagsnamn exponeras och där er representant för företaget finns. Möjlighet att komplettera med broschyrställ och en egen roll-up. 
• Tillgång till kylda drycker och snacks
• Möjlighet att förvara en mindre mängd/upplaga av material/broschyrer etc.
• Tillgång till trådlös internetuppkoppling.
• Mässbiljetter att dela ut till kunder och kollegor kan rekvireras gratis via KV-företagen i önskad mängd.
• Montern och torget marknadsförs via föreningens olika kanaler, såsom hemsida, nyhetsbrev och KYLA+ Värmepumpar.


Så här enkelt är det:
• Bestäm er för en eller flera dagar. Det går bra att boka ett bord alla dagar, det är dock inte tillåtet att boka flera platser på en och samma dag. Du bokar plats genom att fylla i anmälan och sedan skicka den till hanna.nyborg@skvp.se
• Tisdagen är riktad mot fastighetsbranschen – tema Fastighetsvärmepumpar. Utställarplatserna på tisdagen är därför reserverade för medlemsföretag med den inriktningen. Se mer i informationsbladet
• När du har anmält ditt företag, kommer KV-företagen att förse dig med all information du kan tänkas behöva.

Det kommer att finnas 3 bord, det vill säga totalt 12 platser under mässans fyra dagar. Först till kvarn gäller, så vänta inte med din bokning. Om du anmäler ditt företag innan den 10 januari, kommer ditt företag att presenteras med logga och kort företagspresentation i KYLA+ nr 1.

Information och anmälan Entreprenörstorg >>>

Information Fastighetstisdag >>>